|
W meczach decydujących o awansie wygrywają na razie goście... Może Sandecja nie będzie taka gościnna?
Na razie 1:1
Zawisza chce w widoczny sposób awansu.
Czy Nieciecza chce go na pewno?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|