Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62950
Stary 29.05.2013, 18:24
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Chyba żartujesz - Miśkiewicz miał przecież grać tylko przez ten sezon. To jest tak beznadziejny bramkarz, że jeszcze go będzie w przyszłym sezonie Bieszczad zastępował.
Mylisz się. Misiek podpisał rok temu dwuletni kontrakt.
Odpowiedz cytując