Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
62950
29.05.2013, 18:24
bonawentura
napisał(a):
Chyba żartujesz - Miśkiewicz miał przecież grać tylko przez ten sezon. To jest tak beznadziejny bramkarz, że jeszcze go będzie w przyszłym sezonie Bieszczad zastępował.
Mylisz się. Misiek podpisał rok temu dwuletni kontrakt.
arti