WiślakMyślenice napisał(a):

|
Swoją drogą w czasie cięć takich, że wywala się sprzątaczki pisać odwołanie od decyzji i zebrać 20 tysięcy kary... Pełen szacun zarządowi.
|
Jak go nie lubię to powiem szczerze, że jakby tego nie złożył to byłby większy powód do wieszania psów niż złożenie odwołania nawet pomimo tego, że ciężko było uwierzyć, że Śląsk zostanie udupiony (w kwestii licencji na puchary) ostatecznie.
Zaoszczędził parę groszy rozwiązując miesiąc wcześniej Pareikę no i je zainwestował w odwołanie...

Oczywiście jest też pytanie czemu od razu nie można było złożyć wniosku tak żeby dostać tą licencję za 1 razem.