jacekbum napisał(a):

|
Czy kojarzy ktoś osiedle Okulickiego? (nie chodzi o przystanek na Okulickiego) jakim tramwajem z ronda mogilskiego tam dojade? wiem,że jakiś tramwaj tam jedzie i z przystanku trzeba dojść pieszo.Autbous odpada dlatego muszę tramwajem jechać.
|
Osiedle, powiem szczerze, że nie kojarzę. Ulicę i owszem, więc żeby nie wprowadzać Cię w błąd podeślę tylko link do strony, dzięki której sprawdzisz jak dojechać do danego miejsca.
wis.la/kevzv
Edit: Być może chodzi o tramwaj linii 52.