Wyświetl pojedynczy post
jacekbum
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27187
Stary 29.05.2013, 15:22
Czy kojarzy ktoś osiedle Okulickiego? (nie chodzi o przystanek na Okulickiego) jakim tramwajem z ronda mogilskiego tam dojade? wiem,że jakiś tramwaj tam jedzie i z przystanku trzeba dojść pieszo.Autbous odpada dlatego muszę tramwajem jechać.
Odpowiedz cytując