Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
jacekbum
Senior Member
Od: 06.2012
Offline
#
27187
29.05.2013, 15:22
Czy kojarzy ktoś osiedle Okulickiego? (nie chodzi o przystanek na Okulickiego) jakim tramwajem z ronda mogilskiego tam dojade? wiem,że jakiś tramwaj tam jedzie i z przystanku trzeba dojść pieszo.Autbous odpada dlatego muszę tramwajem jechać.
jacekbum
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jacekbum
Znajdź inne posty napisane przez jacekbum