Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
Od: 07.2010
Offline
#
62947
29.05.2013, 15:00
Juz bylo ale napisze jeszcze raz, na moment skladania pisma szanse gry w eliminacjach LE byly. Wiec gdyby jakims cudem sie udalo Bednarz zostalby teraz wywieziony na taczkach, czego mimo wszystko nam i jemu zycze.
borys
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez borys