|
Zgadzam się w zupełności z przedmówcą. Mamy niebywale utalentowaną młodzież.Taki Chrapek np. idzie w ślady Iwana. Podobno już potrafi wypić tyle, co on. Po każdym treningu zostaje i trenuje osobiście.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|