Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23794
Stary 29.05.2013, 14:09
Konrad a nie 7? A bez Polonii 6 ? Tez sie zastanawiam skad taka maksymalna proba okazywania jak to u was zle.

ps. przdupas miller trybune wam zamknal.
Odpowiedz cytując