Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23792
Stary 29.05.2013, 13:56
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post

Przykro to przyznać, ale jeśli chodzi o zaangażowanie sportowe i jakikolwiek styl to najmniej nasza Wisła zasługuję na pozostanie.

Oczywiście niech leci któryś z tych klubów dwóch.Wisła to marka, Wisła to tysiące kibiców.
I dla mnie kluby z takich małych miast, gdzie na mecze chodzi tak mało ludzi nie maja racji bytu, na dłuższą metę.
Nie przeginajcie już pały z tym samobiczowaniem.

Pewnie, że jeśli paru piłkarzy zakończy karierę, paru pokończą się kontrakty, paru się zestarzeje , a my nie kupimy nikogo konkretnego to w przyszyłm sezonie o nic więcej jak środek tabeli walczyć nie będziemy...

Ale gadki już że gramy jakoś znacząco gorzej od Widzewa, Pogoni, Jagielloni? Ja nie widzę różnicy.

W tabeli na wiosnę zajmujemy na razie ósme miejsce, więc też do 16. trochę brakuje...
Ddf
Odpowiedz cytując