Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
omadren250
Junior Member
Od: 02.2009
Offline
#
62941
29.05.2013, 13:34
Może Rogala i Kapka coś zamieszają po starych układach
omadren250
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do omadren250
Znajdź inne posty napisane przez omadren250