Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
omadren250
Junior Member
Od: 02.2009
Offline
#
62939
29.05.2013, 13:22. Filip Starzyński
Jako ofensywnego pomocnika widziałbym Filipa Starzyńskiego z Ruchu, co wy na to?
omadren250
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do omadren250
Znajdź inne posty napisane przez omadren250