christof20 napisał(a):

Nie szkodzi, że mamy dwóch kandydatów do bramki. Myślę, że możemy się spodziewać minimum pięciu bramkarzy na testach. W końcu Bednarz uwielbia zapraszać bramkarzy na testy Szkoda tylko, że równie ochoczo nie zaprasza np. lewych obrońców.
|
Widocznie jest nadpodaż bramkarzy. W sumie to nie rozumiem tych chłopaków. Wszyscy się pchają do bramki? Przecież to że ktoś jest wysoki i ma duże dłonie nie znaczy że od razu ma być bramkarzem. Poza tym szansa zatrudnienia spada dziesięciokrotnie...