Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62938
Stary 29.05.2013, 12:41
christof20 napisał(a):Wyświetl post
Nie szkodzi, że mamy dwóch kandydatów do bramki. Myślę, że możemy się spodziewać minimum pięciu bramkarzy na testach. W końcu Bednarz uwielbia zapraszać bramkarzy na testy Szkoda tylko, że równie ochoczo nie zaprasza np. lewych obrońców.
Widocznie jest nadpodaż bramkarzy. W sumie to nie rozumiem tych chłopaków. Wszyscy się pchają do bramki? Przecież to że ktoś jest wysoki i ma duże dłonie nie znaczy że od razu ma być bramkarzem. Poza tym szansa zatrudnienia spada dziesięciokrotnie...
c.d.n.
Odpowiedz cytując