Wyświetl pojedynczy post
Skrewdriver
Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#371
Stary 29.05.2013, 11:22
nesta napisał(a):Wyświetl post
Cupiałowi chyba dalej zależy jeśli rzeczywiście tak namawia Smude i fatygował się do Niemiec na rozmowy.

Za Smuda jest jeszcze jeden istotny argument. Nie zapominajcie, ze nowy trener bedzie musial druzyne zbudowac, a nie tylko dostanie w spadku to co mial poprzednik. Kulawik nie dość, że sobie nie radzil z zastana sytuacja to strachem napawa myśl jakby miał zrobić swoją drużynę teraz.

Moim zdaniem Smuda sprawdza się tam gdzie trzeba cos budować od początku - tak bylo dawno temu w Widzewie, pozniej w Wisle, Lechu. Gorzej wiedzie mu sie natomiast gdzie przychodzi na cos gotowego, na zastaną drużynę, która np. źle grała i straciła trenera. Natomiast jak ma to być klub i jego autorski projekt od początku na kształt drużyny, jej budowanie, to wtedy zaczyna to wyglądać z sensem. I byc może stąd pomysł Cupiała na niego.
Tak, dokładnie, i dodaj do tego jeszcze Zagłębie Lubin. Na dzień dzisiejszy Smuda obok Moskala to jedyne sensowne kandydatury, tyle ż Smude od Moskala różni to, że jest w stanie wiecej wyciągnąc od Cupiała na budowe zespołu. Smuda na dzisiaj to dobra wiadomość dla Wisły i jej przyszłości
Odpowiedz cytując