Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2190
Stary 29.05.2013, 10:48
hunter napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie. Nie mam pamięci wybiórczej i doskonale pamiętam kto i w jaki sposób wtedy nasmrodził. Bardziej mnie martwi to, że mimo osiągniętego kompromisu znów zaczynają się dziwne akcje ze strony klubowych oficjeli o czym szeroko ostatnio informuje SKWK.
To było do przewidzenia, chodziło tylko o spowodowanie zaprzestania bojkotu przez kibiców. Cel osiągnięto a teraz jak to mówią "bujajcie się".
Odpowiedz cytując