hunter napisał(a):

|
Spokojnie. Nie mam pamięci wybiórczej i doskonale pamiętam kto i w jaki sposób wtedy nasmrodził. Bardziej mnie martwi to, że mimo osiągniętego kompromisu znów zaczynają się dziwne akcje ze strony klubowych oficjeli o czym szeroko ostatnio informuje SKWK.
|
To było do przewidzenia, chodziło tylko o spowodowanie zaprzestania bojkotu przez kibiców. Cel osiągnięto a teraz jak to mówią "bujajcie się".