Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2189
Stary 29.05.2013, 10:42
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Juz widzę nagłówki gazet: "Wisła traci przez głupotę Bednarza", "Prezes Wisły nie wierzył w puchary", "Cupiał zrobił Kulawika w bambuko","Wielki sukces Kulawika zaprzepaszczony"..
Dokladnie, w tej chwili stawiano by przed klubem pal w celu nabicia na niego Bednarza.
Oczywiscie Bednarz to urzednik i ogolna teza, ze potrzebujemy kadry zarzadzajacej prawidłowa.
Odpowiedz cytując