Lukasz napisał(a):

|
Juz widzę nagłówki gazet: "Wisła traci przez głupotę Bednarza", "Prezes Wisły nie wierzył w puchary", "Cupiał zrobił Kulawika w bambuko","Wielki sukces Kulawika zaprzepaszczony"..
|
Dokladnie, w tej chwili stawiano by przed klubem pal w celu nabicia na niego Bednarza.
Oczywiscie Bednarz to urzednik i ogolna teza, ze potrzebujemy kadry zarzadzajacej prawidłowa.