Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2186
Stary 29.05.2013, 10:25
Kole Jorz napisał(a):Wyświetl post
No nie wiem, nie wiem czy tak bardzo efektywnym... Tzn. domyślam się, że Bednarz faktycznie ma za główne (jedyne?) zadanie ciąć koszta w waszym klubie, ale... jak to ma się do tego, że dostaliście 20 tys. zł kary niejako w zamian za licencję na europejskie puchary, skoro wystarczyło popatrzeć na tabelę i pomyśleć racjonalnie kilka sekund, żeby stwierdzić, że Wisła na puchary nie ma szans? A tak nie macie ani pucharów ani 20 tys. zł (które jeszcze klika dni temu były na koncie Wisły zupełnie niezagrożone) co kłóci się z cięciem niepotrzebnych wydatków. To jest jakiś kompletny absurd!

Nawiązując do jednego z wątków na waszym forum: wam potrzeba nie tylko (nowego) trenera, lecz wszystkiego - od trenera, przez piłkarzy, do działaczy.
Mylisz sie, w momencie kiedy skladal wniosek, byl cien szansy. Gdyby sytuacja dzis sie odwrocila opiepszal byc Bednarza, ze go nie zlozyl.
Odpowiedz cytując