mitmichael napisał(a):

|
Jak juz ze Smuda Cupiał nie zadziała to juz nie ma dla Nas ratunku i bedzie to oznaczac, ze Wisła juz go mało interesuje
|
No jak na razie idą pozytywne przesłanki. Przecież jak by Cupiał miał wszystko w dupie to trenerem pozostał by Kulawik, ja to tak kminie.