Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 29.05.2013, 07:43
Przecież tu w zasadzie wiadomo kto odchodzi,a kogo będziemy próbowali wypchnąć za drzwi. Jak dla mnie to znak zapytania tylko przy Kosie i Sobolu,przy Smudzie wskazówka może się przesunąć na tak.może być jutro obustronne radosny futbol i np. 3-3 albo dostaniemy w pape.
Odpowiedz cytując