wiślak 86 napisał(a):

potrzebuję kupić smaczne słodkie musujące wino. Kiedyś piłem takie z 1,5litrowej butli i było przepyszne. Jakieś włoskie z tego co pamiętam.
i ewentualnie gdzie w Krakowie? w grę wchodzą okolice kleparzy AGH dworca.
|
Prawdopodobnie chodzi Ci o Vino Frizzante. Znajdziesz w każdym Tesco- 7% vol
