Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 28.05.2013, 22:27
Franek na trybunach więc jakiś impuls do ganiania dla Nędzników jest. Podobno piłkarze nie wiedzą na czym stoją i czekają na decyzje w sprawie ich ewentualnego pozostania w klubie. Proponuję zamiast czekać zacząć ganiać po boisku, szczególnie dotyczy to młodych, podobno zdolnych i podobno perspektywicznych, którym właśnie kończą się kontrakty.
Jakby Alex Ferguson popatrzył na grę naszych z trybun, mógłby po raz pierwszy od 35 lat zakrztusić się gumą do żucia.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując