|
Franek na trybunach więc jakiś impuls do ganiania dla Nędzników jest. Podobno piłkarze nie wiedzą na czym stoją i czekają na decyzje w sprawie ich ewentualnego pozostania w klubie. Proponuję zamiast czekać zacząć ganiać po boisku, szczególnie dotyczy to młodych, podobno zdolnych i podobno perspektywicznych, którym właśnie kończą się kontrakty.
Jakby Alex Ferguson popatrzył na grę naszych z trybun, mógłby po raz pierwszy od 35 lat zakrztusić się gumą do żucia.
Do what you mean and mean what you do.
|