wolfy napisał(a):

|
Rozumiem, że Szewczyk to nie oferma? Jakimś cudem awansował ostatnio w ME na pozycję pierdoły?
|
Nie wiem. Nie miał jeszcze okazji tego udowodnić lub temu zaprzeczyć. Poza tym za Kulawikiem ciężko ostatnio nadążyć. Naprawdę wolisz w tych dwóch ostatnich meczach oglądać Sikorskiego na szpicy? Masz zdrowie...