Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 28.05.2013, 21:56
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem, że Szewczyk to nie oferma? Jakimś cudem awansował ostatnio w ME na pozycję pierdoły?
Nie wiem. Nie miał jeszcze okazji tego udowodnić lub temu zaprzeczyć. Poza tym za Kulawikiem ciężko ostatnio nadążyć. Naprawdę wolisz w tych dwóch ostatnich meczach oglądać Sikorskiego na szpicy? Masz zdrowie...
Odpowiedz cytując