|
To było do przewidzenia.
Myślę, ze Podbeskidzie i Bełchatów gdzieś tam od kilku tygodni kalkulowało, że szansa na pozostanie się zwiększa jeśli Polonia nie otrzyma licencji.
Ciekawie sie zapowiada walka o utrzymanie.
I Bełchatów i Podbeskidzie grają nieźle na wiosnę, chłopaki rwią się tam do gry.
Przykro to przyznać, ale jeśli chodzi o zaangażowanie sportowe i jakikolwiek styl to najmniej nasza Wisła zasługuję na pozostanie.
Oczywiście niech leci któryś z tych klubów dwóch.Wisła to marka, Wisła to tysiące kibiców.
I dla mnie kluby z takich małych miast, gdzie na mecze chodzi tak mało ludzi nie maja racji bytu, na dłuższą metę.
|