|
Można zaliczyć? W jakim sensie? Gdyby nie było przebudowy pewnie w sensie kibicowskim. Sportowo już nie jesteśmy (niestety) na tej samej półce. Chyba, że Wiślacki Nawałka ma aż taki posłuch wśród swoich podopiecznych.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|