Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 28.05.2013, 21:35
piter116 napisał(a):Wyświetl post
Śląsk jakimś cudem dostał licencję na puchary. Górnik nie musi zatem dalej odstawiać szopki, puchary im już nie grożą. Spinają się w tej rundzie na ważne dla kibiców, prestiżowe mecze. Ten mecz można do takich zaliczyć. Obstawiam, że kolejny raz wyjedziemy stamtąd bez punktów. Ciekawe czy znowu Szewczyk nie załapie się do 18 i w pierwszym składzie wybiegnie ta oferma z nr 23.
Rozumiem, że Szewczyk to nie oferma? Jakimś cudem awansował ostatnio w ME na pozycję pierdoły?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując