|
Śląsk jakimś cudem dostał licencję na puchary. Górnik nie musi zatem dalej odstawiać szopki, puchary im już nie grożą. Spinają się w tej rundzie na ważne dla kibiców, prestiżowe mecze. Ten mecz można do takich zaliczyć. Obstawiam, że kolejny raz wyjedziemy stamtąd bez punktów. Ciekawe czy znowu Szewczyk nie załapie się do 18 i w pierwszym składzie wybiegnie ta oferma z nr 23.
|