Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 28.05.2013, 21:12
Widziałem ich ostatni mecz z Pogonią oraz jakiś wcześniejszy. Ewidentnie widać, że się podkładają. Garguła przy tym co pokazali to prawdziwy walczak...
Nie wiem, czy nam akurat odpuszczą oraz czy - nawet jeżeli - cokolwiek nam to da. Jesteśmy żenująco słabi, mecz z Ruchem doskonale to uwydatnił.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 28.05.2013 o godz. 21:14.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując