Gwiaździsty napisał(a):

Przecież on sam zwykłym oszustem podatkowym jest. Żonę też chciał oszwabić chowając kasę w rajach podatkowych To taki ćwok spod Biłgoraja kreujący się na cwaniaczka dla ćpających lemingów.
|
Nie no Yaro jest zajebisty . Kawaler ,który łoi co miesiać 15 tysiaków (jak nie wiecej ) i jeszcze ma długi.Wcale bym sie nie zdziwił jakby on był gejem ,co w sytuacji gdy jest liderem prawicowym w "katolickiej Polsce" było by niezłą groteską