Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22768
Stary 28.05.2013, 21:10
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Przecież on sam zwykłym oszustem podatkowym jest. Żonę też chciał oszwabić chowając kasę w rajach podatkowych To taki ćwok spod Biłgoraja kreujący się na cwaniaczka dla ćpających lemingów.
Nie no Yaro jest zajebisty . Kawaler ,który łoi co miesiać 15 tysiaków (jak nie wiecej ) i jeszcze ma długi.Wcale bym sie nie zdziwił jakby on był gejem ,co w sytuacji gdy jest liderem prawicowym w "katolickiej Polsce" było by niezłą groteską