Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
62933
28.05.2013, 20:51
marcin19876
napisał(a):
PAREIKO ODCHODZI - czystka się zaczyna
. Kontrakt już został rozwiązany!!!
Nie było sensu ciągnąc tego dalej skoro z obu stron dawno brak już mięty
Kto za Sergieja od lipca?
Ostatnio edytowane przez arti : 28.05.2013 o godz. 20:59.
arti