|
To nie żadna wyprzedaż a dobra transakcja. Pieniądze z transferów bowiem zarabia się na szlifowaniu "młodego polskiego drewna" niż na sprowadzaniu szrotu z zagranicy. W zdecydowanej większości przypadków.(oczywiście zawsze są jakieś wyjątki). Jędrzejczyk do Krasnodaru za 2,2 mlne euro, a gdzie nasz Bunoza? Nie wspominam o Genkovach czy innych Jaliensach....
Za tą kasę Legia spokojnie znajdzie piłkarza (nawet kilku) przed pucharami.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|