Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22765
Stary 28.05.2013, 20:40
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Skoro twoi czerwoni zabrali to trzeba oddać. Co tam słychać u Palikota ? Ubawiła mnie setnie wiadomość chociaż wiem, ze już nieświeża, że ten filozof spod Biłgoraja zapomniał o samolocie w swoim zeznaniu podatkowym
Ile razy beda oddawac im za to samo ? Tymbardziej ,że innymi kanałami juz wydoili z Polski grube miliardy złotych . Jak czytam takie newsy to niestety tylko Palikot może to złodziejstwo ukrócić