Gwiaździsty napisał(a):

Skoro twoi czerwoni zabrali to trzeba oddać. Co tam słychać u Palikota ? Ubawiła mnie setnie wiadomość chociaż wiem, ze już nieświeża, że ten filozof spod Biłgoraja zapomniał o samolocie w swoim zeznaniu podatkowym
|
Ile razy beda oddawac im za to samo ? Tymbardziej ,że innymi kanałami juz wydoili z Polski grube miliardy złotych . Jak czytam takie newsy to niestety tylko Palikot może to złodziejstwo ukrócić
