|
2,2 mln E to bardzo dobra cena za Niego.
Nie nazwałbym tego wyprzedażą.
A historia naszej buraczanej ligi wskazuje, że nie opłaca się trzymać zawodników na "siłę" licząc na lepszą cenę. Jak jest kupiec za taką kasę, należy sprzedać...
Że wspomnę tylko o Rogerze, Brożku, Meliksonie, czy teraz Choto w Legii, który odchodzi za darmo.
W naszej lidze raczej się traci na wartosci, niż zyskuje.
Dobry ruch Legii. Ściągną teraz kogoś w jego miejsce za 600tys E i za pół roku będzie grał nie gorzej.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli
Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.
Jacek Kaczmarski
|