Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kole Jorz
Member
Od: 02.2013
Skąd: Poznań
Offline
#
23776
28.05.2013, 19:03
E tam, Jędrzejczyk w sumie był słaby i - tak jak Ljuboja i Radović - nic nie wnosił do gry Legii...
Kole Jorz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kole Jorz
Znajdź inne posty napisane przez Kole Jorz