Temat
:
[29 kolejka] Górnik Zabrze - Wisła Kraków, 30 maja godz. 18.
Wyświetl pojedynczy post
Kole Jorz
Member
Od: 02.2013
Skąd: Poznań
Offline
#
3
28.05.2013, 19:01
@FraMat
Żadnego, bo Śląsk dostał licencję na występy w europejskich pucharach.
Kole Jorz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kole Jorz
Znajdź inne posty napisane przez Kole Jorz