Temat: Praca
Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#590
Stary 28.05.2013, 14:41
Też by mi się jakaś praca przydała na wakacje. Nie musi być dobrze płatna (mogę nawet robić za mniej niż jest przewidziane), ważne żeby nie była w....iająca dla innych ludzi (czyli telemarketing, jakieś ulotki, namawiania odpadają).
Odpowiedz cytując