wolfy napisał(a):

Bardzo naciągana teza.
W ilu meczach go oglądałeś? Bo ja w kilku i zapewniam, że we wszystkich poza zeszłotygodniowym wypadł słabo. Ulubionym zajęciem komentatorów Polsatu kiedy nic się nie działo na boisku (w meczach Botu to jakieś 80% czasu) były opowieści o tym, ze Makowie i Żurek maja opinie młodych i zdolnych, ale nic w tym akurat meczu nie pokazują.
Jeżeli ktoś liczy, że u nas przejdą nagłą przemianę, to raczej się rozczaruje. Technika słaba (szczególnie przyjęcie), szybkością nie zauważyłem żeby się wyróżniał, strzałów też brak. Nie widzę u gościa absolutnie żadnych atutów, więc naprawdę nie wiem w czym niby jest lepszy od Garguły.
Chyba, że on się tak maskuje żeby przejść za darmo do Wisły...
|
Mam dokładnie identyczne zdanie.
Zagranie z początku meczu z Górnikiem, gdzie swoim podaniem koncertowo s.......ił szansę na zdobycie gola, pokazało drzemiący w nim potencjał.
