Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62930
Stary 28.05.2013, 12:35
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Bardzo naciągana teza.

W ilu meczach go oglądałeś? Bo ja w kilku i zapewniam, że we wszystkich poza zeszłotygodniowym wypadł słabo. Ulubionym zajęciem komentatorów Polsatu kiedy nic się nie działo na boisku (w meczach Botu to jakieś 80% czasu) były opowieści o tym, ze Makowie i Żurek maja opinie młodych i zdolnych, ale nic w tym akurat meczu nie pokazują.

Jeżeli ktoś liczy, że u nas przejdą nagłą przemianę, to raczej się rozczaruje. Technika słaba (szczególnie przyjęcie), szybkością nie zauważyłem żeby się wyróżniał, strzałów też brak. Nie widzę u gościa absolutnie żadnych atutów, więc naprawdę nie wiem w czym niby jest lepszy od Garguły.

Chyba, że on się tak maskuje żeby przejść za darmo do Wisły...
Mam dokładnie identyczne zdanie.

Zagranie z początku meczu z Górnikiem, gdzie swoim podaniem koncertowo s.......ił szansę na zdobycie gola, pokazało drzemiący w nim potencjał.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując