|
Lukasz ale Herbalife jest sponsorem, wspierajacym klub, wlasciwie barterem. Bez nich poprostu nie bylo by odzywek, nie odczulibysmy ich braku.
Jesli ktos chce dac 1 pln za miejsce na koszulce to albo klub ma o ten 1 pln wiecej albo Cupial o ten 1 pln mniej wydaje.
Klub/Cupiał=win/win.
Jesli Szuka sie kogos kto wyda tyle samo lub wiecej niż TF to oznacza ze TF chce sie wycofac i szuka kogos na swoje miejsce. Czyli Cupiał nie chce aby Wisła miała wiecej pieniedzy a zeby jemu wiecej w kieszeni zostało przez nie finansowanie klubu.
Sama rynkowa wartosc tej reklamy dl TF umowmy sie jest minimalna - nie odczuli by braku nazwy firmy na koszulce.
|