borys napisał(a):

|
1. Szuka sie sponsora ale takiego tip top, ale dlaczego nie mniejszego albo kilku mniejszych? Wszak 10 baniek + 1 PLN to jest o 1 PLN wiecej na dzialalnosc i co z tego ze nie odrazu 5 mln.
|
Pierwsze pytanie wydaje się proste. Mniejszych mamy - taki Herbalife. Co do większych sponsorów - pomijając kryzys i słabą jakość produktu, trzeba udostępnić im miejsce na koszulce. To z przodu. I teraz - Cupiał łoży rocznie 10 baniek i ma oddać komuś płacącemu 5x mniej prestiżowe miejsce? W obecnej formie sprawa jest prosta i klarowna - Telefonika płaci za reklamę 10 milionów jako sponsor główny.
Idąc od innej strony - podmiot który łoży najwięcej na klub powinien być na koszulkach. Jeśli kogoś nie stać na przebicie Telefoniki to trudno.
Niech zainteresowany czeka na moment gdy:
a) będzie mógł sobie na taki wydatek pozwolić
b) Telefonika przestanie łożyć na obecnym poziomie.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA