Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23773
Stary 28.05.2013, 10:37
Ja mam mimo wszystko nadzieję, że Termalica awansuje (i spadnie po roku). Jeśli w tej sytuacji awans wywalczą Zawisza i Cracovia, nie będę miał przekonania co do czystości tej ligi, albo inaczej - co do sensowności rozpoczynania kolejnego sezonu I-ligowego. Skoro awansują i odpuszczają walkę o awans ci, co mieli, a spadają ci, co bankrutują...
Odpowiedz cytując