nesta ale przeciez Franz to wlasnie trener z zagranicy na dorobku i z niewielkimi sukcesami

i nawet grał za granicą....a teraz pośmiejcie sie z jego klubów:
1. Vistula Garfield (serio sprawdzam trzy razy i to sie naprawde tak nazywa)
2.Harford Beicentennials

3.Oakland Stompers
4.Los Angeles Aztecs
5San Jose Earthquakes
6.Vgg Fürth
7.VfR Coburg
jak pracował na budowie w USA grał tam w klubach polonijnych potem sciagneła go...Legia

w której rozegrał aż 33 spotkania i wrócił na budowe.