Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.05.2013, 09:55
Szpen napisał(a):Wyświetl post
dzieciaku.ochłoń.
Mieszkasz w Krakowie, zawsze masz tyle do powiedzenia odnośnie naukowców nie stojących po stronie rządowej. Dlaczego więc się nie wybierzesz na takie spotkanie? Udowodnisz "profesorkowi" jak bardzo się myli, bo przecież Twoja wiedza - jak powszechnie wiadomo - także w takich dziedzinach jest nieograniczona i na pewno zrobisz miazgę z profesora.
Odpowiedz cytując