|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck
Offline
|
#4031

28.05.2013, 09:08
|
Arapaho napisał(a): 
|
Przypominam antypisowcom z tego forum o dzisiejszym spotkaniu z prof.Kaweckim w KRAKOWIE, jeśli macie jaja to widzimy się na spotkaniu i chcę zobaczyc jak rozmawiacie z profesorem i go pouczacie że jest kretynem. Jak Was nie będzie to znaczy że jesteście tylko internetowymi trolami
|
dzieciaku.ochłoń.
|
|