|
Oby nic pod stołem nie wylądowało...
Moim małym ekstraklasowym "marzeniem" jest, by z Ekstraklasy spadł Bełchatów i właśnie Polonia, a z drugiej strony żeby awansował chociaż Zawisza, bo jeżeli Bełchatów się utrzyma i awansuje Nieciecza oraz Flota, to będzie "zajebiście".
Dzisiaj trzymam kciuki za Irka Króla, żeby pozostał sobą i nic nie zmieniał!
|