Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kole Jorz
Member
 
Od: 02.2013
Skąd: Poznań

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23772
Stary 28.05.2013, 09:07
Oby nic pod stołem nie wylądowało...
Moim małym ekstraklasowym "marzeniem" jest, by z Ekstraklasy spadł Bełchatów i właśnie Polonia, a z drugiej strony żeby awansował chociaż Zawisza, bo jeżeli Bełchatów się utrzyma i awansuje Nieciecza oraz Flota, to będzie "zajebiście".
Dzisiaj trzymam kciuki za Irka Króla, żeby pozostał sobą i nic nie zmieniał!
Odpowiedz cytując