|
Ludzie jaka LM? Widzieliście Wy polski zespół który w spotkaniach "topowych" naszej chujowej ligi miał ciągłość wygrywania ? Ja nie. Żeby wejść do LM trzeba golić frajerów z tej naszej buraczanej ligi jak kiedyś to robiliśmy my, a później Wisła. Tego w tej chwili nie ma więc z czym do ludzi?
10%? Daje max 5 i to naciągane.
----
Wracając do ligi to w tej chwili walka o utrzymanie robi się...dziwna. Dzisiaj dowiemy się prawdopodobnie że Polonia i tak spada, chociaż wczoraj Zarzeczny coś smęcił o tym, że może coś pod stołem wylądować.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|