Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4687
Stary 28.05.2013, 07:53
ardem99 napisał(a):Wyświetl post
chodziło o to, że to jest najdłuższy założony wariant. Jeżeli np. uda się rozwiązać kontrakt z Genkovem, Jovanoviciem czy Gargułą to ten okres uda się skrócić. Kolejnym czynnikiem może być większa frekwencja bądź sprzedaż któregoś z niechcianych zawodników, zamiast rozwiązywania z nimi kontraktu przy jakieś spłacie. Być może znajdzie się sponsor na koszulki i to jest kolejna sprawa.

Każda złotówka się liczy, każda złotówka, która nie jest założona, a wpłynie do kasy skraca ten okres.

Prezes powiedział, że lepiej zakładać wariant pesymistyczny i mile się zaskoczyć. Jeżeli wszystko pójdzie tak jak trzeba to za rok Wisła będzie robić transfery gotówkowe
Mi nie chodzi o to, ze 2014 jest odleglym terminem.

Jest 2014, pensje poczyszczone, i co? Skad nagle bierzemy pieniadze na odbudowe - przy budzecie grubo ponizej 30 mln. pln - dlaczego akurat wlasnie wtedy?
Glowa trafil w sedno, jestesmy w momencie kiedy mozna jeszcze zachowac marke klubu, kazdy kolejny dzien , miesiac rok bedzie sprawial ze staniemy sie jednym wsrod wielu, a potencjal bedzie bardzo ciezko odbudowac. Dlatego ze nie wiadomo za co go odbudowywac ale tez nie wiadomo jak. Narazie mamy plan oszczednosciowy i nic wiecej. Nikt jeszcze nie zbudowal potegi nie wydajac pieniedzy. Ba niezbudowal czego kolwiek, wiemy jak wyglada budowa beznakladowa w Polonii.

To jest ten moment kiedy wlasciciel musi sie zdecydowac, stac mnie na finansowanie mistrza Polski czy tylko ligowego sredniaka.
Odpowiedz cytując