Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
paszczak
Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23769
Stary 28.05.2013, 07:49
Jak zawsze w piłce potrzebna Legii do LM będzie odrobina szczęścia. Jesli trafią z formą, ściągną ze 3 wartościowych piłkarzy i mecze w 3 i 4 rundzie im sie ułóżą to można spokojnie awansować. Nie pieprzcie o jakimś wielkim wyzwaniu i cudzie. Owszem, w 4 rundzie większośc będzie mocniejsza, ale tylko trochę. Dinamo OK załóżmy, że jest lepsze, ale to nie skala nie do osiągnięcia. Przy szczęściu awans jest możliwy. A, że szczęścia brakuje od 15 lat (a conajmniej w 3-4 sezonach prawdziwy pech lub zbieg okoliczności zatrzymał choćby Wisłę) to wynika,że za którymś razem dopisze fart. Może tym razem? kto wie...
Odpowiedz cytując