wis.la/nz8uw
Takiej wiadomości bym chciał tego lata w Wiśle. Zastąpiłaby ona wszystkie transfery razem wzięte.
Ale jako że mamy w swoim klubie jedynych niezastępowalnych - Zdzisia Kapkę i Bednarza Jacka, postaci na wskroś wybitne, to mamy co mamy. Jeszcze przyjdzie kolejny wielki transfer - Smuda, który w najbliższym sezonie okaże się największym niewypałem całej tej bandy okradającej kibiców z przyjemności chodzenia na stadion. Rzygać mi się chce, gdy myślę, że chodzę na mecze, płacę pieniądze na klub, a tak niekompetentne osoby zasiadają i w Zarządzie i w całym dziale sportowym. Nie ma pieniędzy? Jak się nie znajdą, to niedługo stadion Wisły będą musieli przerobić na jakiś bazar, bo nikt normalny tego stadionu nie zapełni. A zwłaszcza dopóki na górze nie zorientują się, że to nie kibice są dla klubu, ale klub dla kibiców. Bo klub z kibiców żyje i się utrzymuje. A stadion piknikami trzeba zapełnić...