Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15308
Stary 27.05.2013, 23:51
wis.la/nz8uw

Takiej wiadomości bym chciał tego lata w Wiśle. Zastąpiłaby ona wszystkie transfery razem wzięte.

Ale jako że mamy w swoim klubie jedynych niezastępowalnych - Zdzisia Kapkę i Bednarza Jacka, postaci na wskroś wybitne, to mamy co mamy. Jeszcze przyjdzie kolejny wielki transfer - Smuda, który w najbliższym sezonie okaże się największym niewypałem całej tej bandy okradającej kibiców z przyjemności chodzenia na stadion. Rzygać mi się chce, gdy myślę, że chodzę na mecze, płacę pieniądze na klub, a tak niekompetentne osoby zasiadają i w Zarządzie i w całym dziale sportowym. Nie ma pieniędzy? Jak się nie znajdą, to niedługo stadion Wisły będą musieli przerobić na jakiś bazar, bo nikt normalny tego stadionu nie zapełni. A zwłaszcza dopóki na górze nie zorientują się, że to nie kibice są dla klubu, ale klub dla kibiców. Bo klub z kibiców żyje i się utrzymuje. A stadion piknikami trzeba zapełnić...
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 28.05.2013 o godz. 00:02.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując