Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23765
Stary 27.05.2013, 23:00
Szanse na awans do LM, to moze 10%(wystarczy popatrzec na kogo moze trafic Legia w IV rundzie ). Natomiast co innego, to LE. Jesli nie wydarzy sie zaden kataklizm, to spokojnie przejda te dwie rundy, a awns do IV, to juz grupa LE i 3 mln euro w kieszeni.
Odpowiedz cytując