piter116 napisał(a):

|
Co do Maków to prawdę mówiąc lepsze takie uzupełnienie składu niż kapkowy szrot z Bałkanów.
|
Szrot, ze przypomnę za grube setki tysięcy euro i grube setki tysięcy kontraktu. Szrot Made by "Niezatapialny".
Ten szrot to jest taki MIŚ naszych czasów. Nikt nie wie po co tu jest. Pogra sobie trochę, a pózniej sie spisze protokół "zniszczenia". A Ci co mieli zarobić z pewnością zarobią.