Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62926
Stary 27.05.2013, 21:50
piter116 napisał(a):Wyświetl post
Co do Maków to prawdę mówiąc lepsze takie uzupełnienie składu niż kapkowy szrot z Bałkanów.
Szrot, ze przypomnę za grube setki tysięcy euro i grube setki tysięcy kontraktu. Szrot Made by "Niezatapialny".
Ten szrot to jest taki MIŚ naszych czasów. Nikt nie wie po co tu jest. Pogra sobie trochę, a pózniej sie spisze protokół "zniszczenia". A Ci co mieli zarobić z pewnością zarobią.
Odpowiedz cytując