Wyświetl pojedynczy post
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#876
Stary 27.05.2013, 21:38
BBudowniczy napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe, że prezes Bestrzyński nie dostrzegł, że nie jest to problem klubów które naprawdę dobrze pracują z młodzieżą i dają im szanse, a nie kiszą po drużynach młodzieżowych.

PS. Dobre wzorce trzeba czerpać nawet od wroga, stąd przywoływany przykład Legii. Ten dopisek to po to, by ktoś nie pomyślał że jestem jakimś legiofilem
No ale w Legii jest dokładnie tak samo jak mówi Bestrzyński, tak samo odwlekany jest debiut w dorosłej drużynie bo nikt poważny nie chce ryzykować utraty dobrego zawodnika za frytki. Ostatni przykład Stępińskiego z Widzewa powinien dawać dużo do myślenia. Tu masz przykłady z Legiii, sprawdź w jakim wieku włączano tych piłkarzy do kadry seniorskiej:

Żyro: wis.la/o78c2
Wolski: wis.la/lbnlp
Furman: wis.la/endfd
Łukasik: wis.la/bsho6

Z Zagłębia uciekł nie tylko Zieliński, także Horoszkiewicz, Łasicki a następny czyli Filip Jagiełło jest już jedną nogą w Juventusie Turyn. Może ten Holender wymyśli sposób, żeby tych najbardziej utalentowanych zatrzymać przynajmniej do ukończenia 18 roku życia - moim zdaniem bez zmiany przepisów będzie to bardzo trudne.
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując