Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23763
Stary 27.05.2013, 21:03
qqq_b napisał(a):Wyświetl post
Jedno jest pewne. Z takim stylem gry jaki obecnie prezentuje Legia to nie ma czego szukać w LM ten klub. Ale kolejnej Levadii raczej też nie będzie...
Marek Jóźwiak - Legia, Lech w ogole polskie druzyny sa tak przygotowane na Lige Mistrzow ze swoimi zespołami jak Wawrzyk do pojedynku z Powietkinem do 3 rundy a potem moze byc juz nieciekawie
Odpowiedz cytując