qqq_b napisał(a):

|
Jedno jest pewne. Z takim stylem gry jaki obecnie prezentuje Legia to nie ma czego szukać w LM ten klub. Ale kolejnej Levadii raczej też nie będzie...
|
Marek Jóźwiak - Legia, Lech w ogole polskie druzyny sa tak przygotowane na Lige Mistrzow ze swoimi zespołami jak Wawrzyk do pojedynku z Powietkinem do 3 rundy a potem moze byc juz nieciekawie
